Gintaro poveikis

Gintaras yra kaip jūros ir saulės žaismė, jis susidarė jūroje iš pušies sakų. Tai šviesus ir žaismingas organinės kilmės mineralas, jį nešiojančiajam suteikiantis tokio paties lengvumo, kuriame pats susidarė. Gintaras moko priimti viską ramiai, būti čia ir dabar, atsipalaiduoti, gyventi šia akimirka, sukietėjusius skatina tapti lengvesniais ir žaismingesniais. Jis toks minkštas, kad jį galima smilkyti panašiai kaip pušies sakus, smilkomo gintaro kvapas panašus į pušies sakų kvapą. Senovėje gintaro dūmai naudoti gydymui nuo įvairių ligų ir apsaugai nuo blogio.

Fosilijų poveikis

Fosilijos yra organinės kilmės mineralai, susidarę iš įvairių gyvūnų ir gyvių uolienose liekanų. Fosilija – tai transformaciją išgyvenęs organizmas, pakeitęs savo būvį ir iš gyvūno ar augalo tapęs akmeniu. Todėl fosilijos padeda išgyvenantiems savo paties vidines transformacijas ir pokyčius gyvenime. Jų amžius – milijonai metų, jose užkoduota be galo gili senovė ir įamžinti organizmų būviai tokie, kokie jie buvo prieš milijonus metų. 

Boji poveikis

Boji yra itin stipraus ir aktyvaus veikimo mineralai, subalansuojantis vyriškąją ir moteriškąją energijas. Jie randami tik prie Vantjomingo kalno JAV. Boji visuomet naudojami porelėse. Yra du akmenukai: apvalus – mergaitė ir briaunuotas – berniukas. Šie mineralai turi labai stiprią magnetinę jėgą ir veikia beveik kaip magnetai, nors yra visiškai natūralūs. Boji derina priešybes, apjungia harmoniją, padeda įveikti kliūtis ir sunkumus.

Čaroito poveikis

Čaroitas yra margų raštų nepaprastai gražus violetinis mineralas, randamas tik vienoje vietoje visame pasaulyje – prie Čaros upės Sibire. Todėl jo kaina kiek didesnė nei daugelio paprastų mineralų. Čaroitas padeda pokyčiuose, padeda įveikti prisirišimus, ramina emocijas ir mintis, suteikia jėgos pokyčiuose priimti naujoves. Čaroitą naudoja tuomet, kai gyvenimas keičiasi ir reikia su tuo susigyventi. Tam tikslui tinka iš esmės visi violetiniai mineralai.

Dūminis kvarcas

Tai rudos spalvos skaidrus kvarcas, nukeliantis į pasąmonės gelmes ir skatinantis su jomis dirbti. Todėl jo poveikis stiprus ir su daug šalutinių veiksnių, nes sužadinta pasąmonė gali būti ir nesveika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.