Gvazdikėlių poveikis

Gvazdikėlių kvapas yra labai gaivus, šiltas ir aktyvinantis. Gvazdikėliai pasižymi stipriu priešuždegiminiu poveikiu, stiprina imunitetą, mažina skausmą, slopina uždegimus. Net tuomet, kai labai skauda dantį, naudinga pasitepti toje vietoje burnos ertmę gvazdikėlių eteriniu aliejumi arba jo mišiniu ir skausmas kuriam laikui atlėgs.

Rozmarinų poveikis

Rozmarinai pasižymi subtiliu ir viliojančiu aromatu, jie mišinyje sustiprina ir harmonizuoja gvazdikėlio savybes. Tinka nuo skausmo, imuniteto stiprinimui, organizmo gyvybinių jėgų sužadinimui. Rozmarinus taip pat dažnai naudoja kaip prieskonius, kurie pagardina maistą.

Eglių poveikis

Eglių kvapas pasižymi subtiliu spygliuočių kvapu. Jose daug imunitetą stiprinančių ir kvėpavimo takų susirgimus slopinančių medžiagų. Tinka naudoti esant slogai, sinusitui, tokiu atveju tepti nosį iš vidaus. Eglių kvapas subtilus, lengvas, harmoningas, prie jo esame įpratę, todėl sunkumų jis nesukels.

Eukaliptų poveikis

Eukaliptas yra Australijoje augantis ugnies medis, turintis savybę pats padegti miškus. Jis itin atsparus, išlieka gyvas ugnyje ir beveik niekada nesudega per gaisrus. Eukaliptų eterinis aliejus aktyvus, lengvinantis kvėpavimą, atsikosėjimą. Jis tiesiog nepamainomas peršalus, norint palengvinti kosulį ar slogą. Kvėpuoti eukalipto garais yra tiesiog nuostabu.

Anyžių poveikis

Anyžiaus kvapas patinka ne visiems, o tik tam tikriems žmonėms. Tai labai specifinis saldus ir svaiginantis kvapas, turintis savyje daug aktyvios energijos. Anyžius suteikia džiaugsmo, gyvenimo optimizmo, rimties, padeda atsipalaiduoti, smagiai ir optimistiškai žvelgti į gyvenimą.

Eterinių aliejų mišiniai

Eterinių aliejų mišiniai gali būti išgaunami derinant tarpusavyje įvairius grynuosius komponentus, šitaip sukuriant visiškai unikalų kvapą pagal tam tikrą poveikio kryptį. Gali būti maišomi tiek tarpusavyje gana panašūs, tiek kardinaliai skirtingi kvapai. Maišant kvapus reikia žinoti kas su kuo dera, o kas ne ir iš kokių priešybių gali gautis geras produktas, o kas bus tik nevykęs eksperimentas.

Kvapieji sakai

Kvapieji medžių sakai naudojami kaip smilkalai. Tai natūralūs, aukščiausios kokybės kvapai. Medžių dervas senovėje naudodavo tik religinėms apeigoms ir kitoms ypatingoms progoms, tai buvo prabangos prekė, prieinama tik turtingiesiems. Dabar galima įsigyti įvairių rūšių sakų.

30 thoughts on “Gvazdikėlių poveikis

  1. Well I truly enjoyed reading it. This subject offered by you is very useful for accurate planning. Karia Frederico Welker

  2. If you are going for best contents like I do, only go to see this web page all the time because it presents feature contents, thanks

  3. People with high intuition are not liked very much, they are secretly admired, but most of the time they are not loved because they do not come to their job, they are also distant to those around them because they know the facts, life for these people is extra difficult and tiring.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.