Jaspio poveikis

Jaspis yra žemiškas, įvairių spalvų ir ganėtinai minkštas akmuo. Jo įvairovė tokia didelė, kad gali būti nuo raudono, geltono, žalio iki margo, dalmantininio, taškuoto, pačio visokiausio. Jaspiai pakrauna žemiškąja jėga ir tvirtybe, įžemina ir stabilizuoja, stiprina fizinį kūną ir bendrą viso organizmo sveikatą. Labai tinka išplaukusiems iš realybės. Jaspis buvo mėgstamiausias žymaus rusų rašytojo Tolstojaus akmuo.

Agato poveikis

Agatas yra labai universalus mineralas, galintis būti įvairių raštų bei atspalvių. Kiekvienas agatas yra visiškai unikalus, vienodų nerasite. Būna balti agatai, būna juodi ar rudi, būna margaspalviai klasikiniai, taip pat spalvoti. Tačiau agatus, ypač agato plokšteles, dažnai dažo norint paryškinti jų spalvą, todėl spalva gaunasi sintetinė, nenatūrali – taip sudarkomos gamtos sukurtos spalvos.

Agatai subalansuoja, padeda rasti savo vidinį balansą, harmoniją. Tai saugumo savyje ir harmonijos akmuo.

Meteorito poveikis

Meteoritas yra nežemiškos, kosminės kilmės mineralas, atnešantis į žemę kosminę energiją, kuri yra labai gryna ir stipri. Dėl to meteoritas turi labai galingą poveikį, tinkantį ne kiekvienam. Būna geležiniai ir būna akmeniniai meteoritai. Natūralu, jog geležiniai pagal savo poveikį yra stipresni.

Tektitų poveikis

Tektitai yra nuo meteorito smūgio išsilydžiusios žemės uolienos, todėl tai žemiškos kilmės mineralas su kosminės energijos impulsu savyje. Tektitų būna trijų rūšių: geltonas – tai Libijos dykumų stiklas, randamas tik Libijoje ir Egipte; žalias – Moldavitas, randamas tiktai Čekijoje ir Vokietijoje palei Čekijos pasienį, labiausiai pietų Bohemijoje ir juodasis tektitas, randamas daugelyje žemės vietų. Vis dėlto, tektitas yra retas mineralas, kurį gauti ne taip paprasta.

Selenito poveikis

Selenitas yra pats minkščiausias mineralas mineralų pasaulyje, minkštesnis net už gintarą. Tiesą sakant tai yra gipsas, gipso atmaina, auganti vertikaliais pleišteliais ir lazdelėmis. Jis ypatingai trapus ir skalus, jis toks minkštas, kad įbrėžus nagu lieka žymė ir gali labai greitai nusitrinti ir susinešioti. Jo spalva balta, neskaidri, jis žvilga.

Selenito poveikis siejamas su anapusiniu pasauliu ir sapnais, mistika, jis yra sunkiai suvokiamas ir apčiuopiamas. Tai mineralas be jokių ypatingų šalutinių veiksnių, tačiau labai uždaras ir gali tiesiog neveikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.