Kedro kvapas yra apšildantis, aktyvus, suteikiantis jėgų. Eterinis aliejus stiprina imunitetą, apsaugo nuo įvairių ligų. Kvapas labai stiprus, kažkiek saldus, grynas, universalus, tinkamas tiek vyrams, tiek moterims. Kedrų eterinis aliejus spaudžiamas iš aukštaūgių šiaurėje augančių kedrų sakų ir dvelkia be galo nepriekaištingu aromatu. Turėti kedrų eterinio aliejaus savo dėžutėje turėtų kiekvienas pradedantysis kvapų tyrinėtojas.

Pušies poveikis

Pušies kvapas mums gerai pažįstamas, savas. Jis nėra labai stiprus, tačiau grynas, elastingas, puikiai stiprina imunitetą ir ypač kvėpavimo sistemą, kaip kad daugelis spygliuočių augalų. Pušies kvapas primena žalius mūsų spygliuočių miškus, padeda nusiraminti, atsipalaiduoti, suteikia džiaugsmo ir įkvėpimo gyvenime.

Kipariso poveikis

Kiparisas yra pietinių šalių, Viduržemio jūros regiono spygliuotis, turintis ypatingai malonų ir kiek saldų spygliuočio kvapą, visiškai kitokį nei kedro, eglės ar pušies. Kiparisas, kaip ir visi spygliuočiai, stiprina imunitetą, kvėpavimo sistemą, gaivina ir lengvina kvėpavimą, su šiuo kvapu malonu keliauti visur.

Kvapiųjų kanarių poveikis

Kvapiosios kanarės, arba kitaip Elemi auga Filipinų miškuose, tai lapuočiai medžiai, iš kurių sakų išgaunamas Elemi eterinis aliejus. Kvapas egzotiškas, kiek kartokas, neįprastas. Eterinį aliejų labai gerai naudoti odai, nes jis atgyvina odos ląsteles, skatina odos jaunėjimo procesus.

Bergamočių poveikis

Bergamotė yra citrusinis pietų šalyje augantis vaisius, kiek primenantis žalią susiraukšlėjusią citriną. Pavadinimas šiam augalui buvo duotas nuo radimvietės netoli Bergamo Italijoje. Poveikis panašus kaip ir visų citrusų – įkvepia, suteikia žvalumo, optimizmo, džiaugsmo, nudažo gyvenimą ryškiomis spalvomis. Bergamotės eterinis aliejus yra išgaunamas kiek sunkiau, nei kitų citrusinių vaisių, o kvapas žymiai subtilesnis.

Levandų eterinis aliejus

Apie jį reikėjo rašyti jau nuo pat pradžių. Taip kaip kiekvienas pradedantysis mineralų tyrinėtojas turi turėti savo vaistinėlėje rožinį kvarcą, lygiai taip pat kiekvienas kvapų tyrinėtojas turėtų turėti buteliuką levandų aliejaus.

Levandų kvapas yra švelnus, raminantis, suteikiantis atsipalaidavimo, aktyvus ir egzotiškas. Jis veikia smarkiai, tačiau ramina. Tuo pačiu įveda į violetinės užburiančios spalvos magiją, padeda mėgautis šios spalvos grožiu. Labai tinka naudoti prieš miegą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.