Saulės akmens poveikis

Oranžiškai blizgantis lauko špatas mineralas saulės akmuo siejamas su saule, aktyvumu ir realizacija. Padeda realizuoti mintis ir idėjas, kurios jau yra subrandintos, tiesiog reikia postūmio aktyviai realizacijai. Nežinantiems kaip realizuoti save reikalingi ne šis, o kiti realizacijos akmenys, labiau pradinio lygio, pavyzdžiui citrinas ar geltonasis kalcitas. Ypatingai tinka vyrams, nes atspindi vyriškąją aktyvią energiją, tvarko reikalus su tėvu.

Mėnulio akmens poveikis

Mėnulio akmuo yra irizuojantis feldšpatas, arba lauko špatas su magišku melsvu ar balsvu spindesiu, priskiriamas mėnuliui. Ypatingai tinka moterims, nes atspindi moteriškąją, pasyvią ir švelnią energiją. Padeda tvarkytis su emocijomis, nuoskaudomis, tvarko reikalus su motina.

Labradoro poveikis

Labradoras yra irizuojantis mineralas su pasakišku spindesiu, kuris gali būti visų vaivorykštės spalvų, tačiau dažniausiai gelsvas, žalsvas, šviesiai ar tamsiai mėlynas. Ypatingai vertingi labradorai spindintys vienu metu visomis spalvomis. Kiekviena spalva sužiba atitinkamai pasukus mineralą ir žiūrint į jį kitu kampu, kuomet skirtingai lūžta saulės spindulių spektras. Labradorito uoliena kasama dideliais gabalais ir gali būti montuojama į palanges, slenksčius, tradiciškai manoma, jog tai apsaugo nuo blogos energijos ir vagių.

Kalcito poveikis

Kalcitas yra ganėtinai minkštas mineralas, gali būti įvairių spalvų. Bespalvis kalcitas visiškai skaidrus ir vadinamas Islandijos špatu. Nuo mineralo spalvos priklauso konkreti poveikio kryptis, tačiau visi kalcitai susiję su vystymusi, pirminiu postūmiu. Itin švelnaus veikimo, tinka visiems pradedantiesiems.

Melsvojo chalcedono poveikis

Melsvasis chalcedonas yra vaiskaus dangaus atspalvio šviesiai mėlynas mineralas, augantis agatinėmis juostelėmis. Tradiciškai siejamas su gerkle ir komunikacija, bendravimu. Senovėje laikytas oratorių ir kalbėjimo akmeniu. Padeda reikšti savo mintis, jas dėstyti, suteikia stimulo komunikacijai.

Lizardito poveikis

Lizarditas yra reta ir mažai žinoma gerai žinomo mineralo serpentino atmaina, kuriai būdinga itin ryški šviesiai žalia salotinė spalva. Tai stiprus mineralas, iš vienos pusės priartinantis prie gamtos žalumos, iš kitos pusės įvedantis į stiprų kiautą, atribojantį nuo visko. Su šiuo akmeniu gerai maskuotis nuo aplinkos ir pasinerti į save, tačiau jo nešiojimas gali iškelti iš vidaus ir įvairių abejonių bei giluminių dalykų, kuriuos reikia įveikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.