Granato poveikis

Granatas gali būti įvairių vaivorykštės spalvų, nuo kurių priklauso ir jo poveikis. Šiuo atveju kalbėsime apie dažniausiai pasitaikantį raudonąjį granatą arba piropą almandiną. Šis mineralas yra itin galingas energijos užtaisas, energijos dopingas. Senovėje jį laikydavo kurbunkulu ir maišė su rubinu, apskritai visus raudonus akmenis laikė rubinais. Raudonasis granatas aktyvina, suteikia jėgų, gali iššaukti tokį stiprų energijos antplūdį kaip po kelių puodelių kavos – tuomet bus sunku su ta energija susitvarkyti. Šis mineralas tinka ne visiems, nes gali paskatinti griaunantį poveikį.

Rubino poveikis

Rubinas yra kur kas aukštesnė piropo almandino pakopa, tai aukščiausioji raudonosios meilės liepsnos galia. Nesąžiningą ir klastingą žmogų gali sunaikinti, pavogtas neša nelaimes. Tai aktyvios veiklos akmuo, sužadinantis itin valingą ir stiprią energiją, su kuria reikia žinoti, kas bus daroma. Neturint aiškios krypties valios vektoriui nukreipti, galimas chaosas ir pasimetimas gyvenime.

Safyro poveikis

Safyras yra mėlynas aukščiausiosios išminties akmuo, tinkamas nešioti tik išminčiams. Kitu atveju gali sužadinti nerealizuotas ambicijas, nes jo jėga tokia stipri, kad pakelia viską iš žmogaus vidaus. Tas vidus jau turi būti apvalytas ir sutvarkytas, priešingu atveju pakeliama ir suaktyvinama viskas, kas jame yra. Geriems žmonėms sustiprina gerus dalykus, o blogiems blogus. Dirbti su savimi reikia pačiam, akmuo stebuklų nedaro.

Deimanto poveikis

Deimantas yra pats galingiausias iš visų brangakmenių, tokį jį sukūrė gamta. Jam prilygti pagal savo stiprumą gali nebent Aleksandritas. Yra žinoma daug legendų ir pasakojimų kaip brangakmeniai neša užkeikimą, sunaikina tam tikrus žmones. Tuose pasakojimuose glūdi dalis tiesos. Norintiems patenkinti savo tuščias ambicijas ir puikybę, pasirodyti prieš kitus, deimanto geriau nenešioti. Geriausiu atveju jis tik atneš sujauktį į gyvenimą ir sustiprins turimą vidinį negatyvą.

Aleksandrito poveikis

Aleksandritas yra aukščiausioji brangakmenių nata, jo spalvą net sunku nusakyti. Poveikį tuo labiau, kas prie jo neprisilietęs, tas jo nežino. Tai legendų legenda, arba karalių akmuo, tinkantis tik kilnios sielos ir stiprios vidinės sandaros žmogui.

27 thoughts on “Granato poveikis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.